Tematy

Drukuj ze swojego zdjęcia

To check the final look and the price of Your canvas or wall mural, first upload a photo

Wybierz plik
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
Ładowanie fotografii...
+
-
Kadrowanie
Możesz wykadrować obrazek przesuwając go w dowolnym kierunku
Uwaga!
Znak wodny – „fotolia” nie będzie widoczny po wydrukowaniu.
OBRAZY: obszar pomiędzy linią przerywaną a linią ciągłą to obszar zadruku krawędzi bocznych obrazu! Przednia część wydrukowanego obrazu to zaznaczony jasny obszar.
FOTOTAPETY, TAPETY, FOTO-NAKLEJEKI I PLAKATY: Jeśli szerokość pojedynczego arkusza będzie przekraczała szerokość rolki materiału (szerokość rolki jest inna w przypadku poszczególnych materiałów – przeważnie jest to 1m/1,5m), wydruk zostanie podzielony na klika równych arkuszy. Jest to widoczne na podglądzie, na którym poszczególne pasy produktu są zaznaczone przerywaną linią.
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Montaż fototapety
Laminat
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
?
Kadr
Standard
Kadr
Efekty

Obróć w lewo
Obróć w prawo
Odbicie lustrzane (poziomo)
Odbicie lustrzane (pionowo)

WIĘCEJ INFORMACJI

FOTOTAPETA Z TWOJEGO ZDJĘCIA

Fototapeta wykonana wprost z Twojego zdjęcia na długi czas zatrzyma najważniejsze wspomnienia z Twojego życia. Sam zdecydujesz jaki wizerunek znajdzie się na ścianie Twojej sypialni, salonu, kuchni czy biura.

Krajobraz z wakacji, portret dziecka a może portret ślubny? Z pewnością wybierzesz coś stworzonego wyłącznie dla Ciebie!

Fototapety wykonywane są na wymiar na wybranym materiale: winyl gładki, flizelina niepowlekana, lateks, winyl na flizelinie.

UWAGA! Indywidualne ustawienia monitora mogą mieć wpływ na ewentualne różnice w barwach i odcieniach obrazów. Dlatego nasycenie barw, jasność lub odcienie obrazu mogą być inne na monitorze oraz na wydruku. Ponadto, należy zwrócić uwagę aby wybrane zdjęcie było dobrej jakości.

Załaduj swoje zdjęcie w naszym specjalnym kreatorze, który pomoże Ci wybrać odpowiedni rozmiar i kształt oraz konkretny fragment zdjęcia, który zostanie wydrukowany jako fototapeta.

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki rozmiar obrazu czy też kompozycję wybrać – napisz do nas e-mail na adres sklep@magtechprints.pl lub zadzwoń 783-199-315! Z miłą chęcią pomożemy!