Tematy

Wheel agricultural tractor. Colored vector illustration on white #176062786

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
Ładowanie fotografii...
+
-
© la_puma
Kadrowanie
Możesz wykadrować obrazek przesuwając go w dowolnym kierunku
Uwaga!
Znak wodny – „fotolia” nie będzie widoczny po wydrukowaniu.
OBRAZY: obszar pomiędzy linią przerywaną a linią ciągłą to obszar zadruku krawędzi bocznych obrazu! Przednia część wydrukowanego obrazu to zaznaczony jasny obszar.
FOTOTAPETY, TAPETY, FOTO-NAKLEJEKI I PLAKATY: Jeśli szerokość pojedynczego arkusza będzie przekraczała szerokość rolki materiału (szerokość rolki jest inna w przypadku poszczególnych materiałów – przeważnie jest to 1m/1,5m), wydruk zostanie podzielony na klika równych arkuszy. Jest to widoczne na podglądzie, na którym poszczególne pasy produktu są zaznaczone przerywaną linią.
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Montaż fototapety
Laminat
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
?
Kadr
Standard
Kadr
Efekty

Obróć w lewo
Obróć w prawo
Odbicie lustrzane (poziomo)
Odbicie lustrzane (pionowo)

WIĘCEJ INFORMACJI

Fototapeta może całkowicie odmienić charakter wnętrza Twojego domu czy biura. Wzór fototapety możesz wybrać z propozycji dostępnych w naszym sklepie lub przejść do zakładki „Druk z Twojego zdjęcia” i skomponować fototapetę przedstawiającą najważniejsze momenty w Twoim życiu. Krajobraz z wakacji, portret dziecka a może portret ślubny? Z pewnością wybierzesz coś stworzonego wyłącznie dla Ciebie!

Fototapety wykonywane są na wymiar na wybranym materiale: winyl gładki, flizelina niepowlekana, latex, winyl na flizelinie.

Każda fototapeta pokryta jest laminatem, który powoduje, że barwy są nasycone, a sama fototapeta jest odporna na zadrapania, kurz i wilgoć, dlatego możesz zastosować ją również w łazience czy kuchni.

Przy składaniu zamówienia do wyboru są dwie opcje montażu fototapety – na zakładkę lub krawędź w krawędź. Nie martw się - dodatkowo do każdej fototapety dołączamy instruktaż montażu, dzięki któremu bez problemu poradzisz sobie z montażem!

UWAGA! Indywidualne ustawienia monitora mogą mieć wpływ na ewentualne różnice w barwach i odcieniach fototapety. Dlatego nasycenie barw, jasność lub odcienie mogą być inne na monitorze oraz na wydruku. Ponadto, w przypadku opcji druku z Twojego zdjęcia, należy zwrócić uwagę aby wybrane zdjęcie było dobrej jakości.

Jeśli nadal masz wątpliwości jaki rozmiar fototapety czy też kształt wybrać – napisz do nas e-mail na adres sklep@magtechprints.pl lub zadzwoń 783-199-315! Z miłą chęcią pomożemy!